par frumos

Frumusete si intretinere

Postata de cu 10 ani in urma.

Buna seara,ce as putea face sa imi creasca parul?Mi-am tuns varfurile cat de scurt am putut deoarece era tocite,cum sa scap de varfurile deteriorate si cum as putea face sa creasca mai repede deoarece creste foarte foarte greu?Multumesc

Raspunsuri (5)

Smaranda Mihail

acum 10 ani

Eu folosesc de ceva timp ulei de ricin cu galbenus de ou. Ajuta in intarirea firului de par si ofera stralucire. Suplimentar, il spal cu samponuri facute doar din plante naturale. Uite ultima achizitie a mea, de care sunt foarte mandra

http://***.ro/articol/Igiena_corporala/Sapun-Sampon-Gel_de_dus/Sampon_nutritiv_Sanctum-643.html

Andra Costache

acum 10 ani

mi-am dat si eu comanda de acest sampon. Abia astept sa imi ajunga

Cristina

acum 10 ani

Uleiul de cocos e ff bun pt par,eu imi fac masca unde mai adaug si ulei de masline+argan.:)

alexandraelena91

acum 10 ani

Buna!Iti recomand Beauty Formula!Pot sa spun ca am folosit produsul si e minunat! asigură substanţele active necesare pentru menţinerea sănătăţii pielii, părului şi unghiilor. Din compoziţia produsului fac parte: colagenul hidrolizat, L-metionina, extracte de plante, vitamine şi minerale.
Daca vrei produsul, pentru mai multe detalii, nu ezita sa ma contactezi: [email protected]

Diaana

acum 10 ani

ncearca Biotina. este o vitamina foarte importanta, ce ajuta parul sa se regenereze, si sa nu mai cada. Sau daca vrei ceva mai bun, o formula Skin, Hair& nails. eu am urmat o cura de 3 luni, si intr-adevar nu mai cade, in plus straluceste ca in vremurile bune, desi e ultra-vopsit. eu le-am comandat online de la un site de suplimente nutritive, la recomandarea unei prietene. cauta firme americane, gen natrol sau Haya Labs, nu are ce rau sa iti faca, e o vitamina. Succes!