Par facial!

Frumusete si intretinere

Postata de TACOS cu 8 ani in urma.

Este normal ca la varsta de 21 de ani sa nu am nici macar un fir de par pe fata? Nici macar puf?. Tenul meu arata exact ca cel al unui bebelus! Nu ma deranjeaza acest lucur dar ma gandesc sa nu fie o problema medicala! Credeti ca ar trebui sa merg la un doctor?

Raspunsuri (3)

FreeStyle11

acum 8 ani

Desi sunt destui ca tine, niste analize hormonale nu trebuie evitate.Insa daca acestea sunt in regula, atunci explicatia este ca asa e geneticul tau.Nu exista tratament de crescut parul facial, decat cel hormonal, insa daca nu ai nevoie, totul fiind in regula, atunci sa nu iei.

FreeStyle11

acum 8 ani

Inca o chestie, daca esti mai blond iti creste mai greu.Brunetii sunt de obicei mai parosi, dar nu e tot timpul valabil acest lucru.

TACOS

acum 8 ani

Sunt brunet! ... Cred ca am sa iti urmez sfatul si am sa merg la un medic. Iti multumesc pentru raspuns!