oana

Frumusete si intretinere

Postata de adriana.negoci cu 11 ani in urma.

Buna ziua,eu am o problema cu tenul am fata uscata si folosesc crema hidratanta si tot mi se cojeste fata mai ales fruntea ,va rog sa ma ajutati si pe mine cu un sfat

Raspunsuri (6)

sanda

acum 11 ani

incearca crema de fata hidratanta pe baza de caviar. eu o folosesc de ceva timp si e super ok. o poti gasi pe situl web ekilibrium .ro

Dr Mihai Danut Teodorescu

acum 11 ani

din descrierea dvs. s-ar putea sa aveti o seboree a fetei de forma pitiriazica(uscata); incercati Nizoral crema tuburi cu care sa va ungeti la 12 ore dimineata si seara; prin miscari orizontale la frunte si pleoape si un regim alimentar fara e-uri si grasimi animale.

georgi

acum 11 ani

si eu am avut probleme de genul si la recomandarea unei prietene farmaciste am inceput sa folosesc la roche posay, mi-am luat-o de aici http://www.aoro.ro/la-roche-posay/hydreane-crema-ten-uscat/

ANA

acum 10 ani

BUNA SANT ANA SI AM O P;ROBLEMA DE MAI MULT TIMP . AM PIELEA FETEI FOARTE USCATA NU STIU CE SA MAI FAC AMI APAR PETE ALBE PE TOATA FATA SI NU STIU CE SA MAI FAC PT CA DUPA FIECARE BAIE MI SE STRANGE FATA SI AMI APAR PETE ALBE PE OBRAJI PE FRUNTE SI PE LANGA NAS . ASTEPT UN RASPUNS VA ROG

Utilizator21542566910

acum 5 ani

Ana te pot ajuta cu un tratament pentru fata ta sunama 0771389901 valentina

Nadia

acum 10 ani

Pentru petele de pe fata te poate ajuta un peeling chimic, cel putin asa a fost in cazul meu. ale mele nu erau chiar albe, nu stiu daca are acelasi efect, dar cu siguranta poti sa o intrebi pe dr. Silvia Stanculescu-Vasalos, la care m-am tratat eu. o poti gasi la Spitalul Medicover