Mi-a iesit niste bubite muci in zona ochilor ?

Frumusete si intretinere

Postata de Utilizator11589708333 cu 3 ani in urma.

Pana acum nu aveam nimic pe fata dar acum am bubite foarte mici si pielea mi se ia de pe fata o simt uscată și punctele negre au iesit am incercat masti dar nu reusesc sa scap de ele , un sfat vă rog?

Raspunsuri (1)

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 3 ani

Buna ziua,

Indicat ar fi sa nu incercati niciun tratament pe cont propriu. Luati legatura cu medicul generalist, medicul dvs. de familie. Este posibil sa va recomande sa mergeti la dermatologie.