Matreata sau Lindeni

Frumusete si intretinere

Postata de membru219702 cu 12 ani in urma.

Buna , am 12 ani ;) . si am in cap , niste punctulete si cojite :-j . nu stiu ce sunt :-?? . faza este ca se scutura :] . si ma mai ustura si pielea capului . Nu am mancarimi . daca dau cu persia langa perciuni mi se decojeste :-?? . si apar altele albe . :] . I fi din cazua ca de putin timp nu ma mai clatesc pe cap :-?? . partea este ca data trecuta am ramas cam cu spuma in cap :)).Chiar nush ce sa fac :-?? . Punctele sunt peste tot si foarte dese :-?? . nu am de unde sa iau paduchi :)) . ma spal de 3 ori pe saptamana .

Raspunsuri (5)

Lavinia

acum 12 ani

Selegel de la Ducray....foarte bun ....ii un sampon

dana

acum 11 ani

selegel (cutia albastra)de la ducray,e sampon si tre sa il folosesti dupa instructiunile lui.si ca unguent poti folosi triderm ,sa te dai de ex. pe frunte,sau pe la perciuni,adica nu in par.

Laura Angelica

acum 10 ani

Buna am avut si eu la fel ca tine cu cojite.
Eu am scapat dupa ce mi-am cumparat un sampon natural anti-matreata cu arbore de ceai(Tea Tree Oil) de la Thursday Plantation.
La mine a functionat extraordinar de bine samponu, in scurt timp toate cojite au disparut.

Natalia Derpescu

acum 10 ani

Am incercat si eu samponul anti-matreata cu arbore de ceai(Tea Tree Oil) de la Thursday Plantation.

Rezultatele au fost foarte bune, multumesc Laura pentru comentariu tau despre sampon.

bla bla

acum 9 ani

Conturi false pentru a face reclama la (Tea Tree Oil) de la Thursday Plantation .