Mărire sani

Frumusete si intretinere

Postata de MembruMobileApp150330210425248 cu 8 ani in urma.

Buna ziua. Am 14 Ani si sânii mei sunt foarte mici. Este vreo problema dacă imi cumpăr pastile de mărire a sânilor ? Si crema ? Credeți ca mi-ar dauna cu ceva ?

Raspunsuri (3)

Carmen

acum 8 ani

Nu stiu ce pastile sau crema poti sa iei, dar daca sunt chimicale mai bine nu. Iti recomand in schimb niste remedii naturiste, mararul si schinduful de exemplu. Si un pic de rabdare, inca esti in dezvoltare. ;)

Ioana

acum 8 ani

Fiecare adolescent se dezvolta in ritmul lui, chiar daca unele colege sunt mai dezvoltate nu trebuie sa-ti faci griji. Eu nu ti-as recomanda nici un supliment fie el natural sau nu. Aceste suplimente pot provoca dereglari, de aceea e mai bine sa lasi organismul sa se dezvolte asa cum stie el. Daca totusi te streseaza aceasta problema, mergi la un consult endocrinologic.

maria

acum 8 ani

Eu iti recomand sa astepti pana implinesti varsta de 18 ani pentru ca inca esti in perioada de dezvoltare. Iar daca pana atunci sanii tai nu vor fi pe masura asteptarilor tale, iti recomand sa iti faci o operatie de marire a sanilor la Dr. Calin Dobos.