Liposuctia (coapse)

Frumusete si intretinere

Postata de ramona460 cu 16 ani in urma.

ma adresez celor care stiu despre aceasta interventie ,mi-as dori sa fac si eu o asemenea interventie dar nu stiu cat ar costa cu aproximatie,cine imi poate spune?

Raspunsuri (6)

comentarii utilizatori

acum 16 ani

Si pe mine ma intereseaza cat ar costa o astfel de interventie,cine ne poate ajuta cu raspunsul asta?????
Este o metoda destul de eficace pt ca sunt locuri in care nu poti da jos indiferent de diete sau exercitii fizice....

vlad26

acum 16 ani

Pretul poate fi de cateva mii de euro, in functie de complexitatea interventiei. Cel mai bine este sa dai telefon sau sa mergi direct la o clinica de chirurgie plastica pentru a se evalua direct si corect situatia.

comentarii utilizatori

acum 16 ani

m-ar interesa o astefel de interventie pe abdomen ,cat costa si cat dureaza recuperarea?

comentarii utilizatori

acum 16 ani

care este costul la asa operatie de aplicare a bandajului pe stomac.

ramona359

acum 16 ani

Te rog frumos, daca primesti raspunsul la intrebarea ta, as vrea si eu sa aflu si nu gasesc nici un raspuns clar asupra acestei intrebari . Multumesc frumos.
P.S. Desigur, si eu sunt interesata sa imi fac o asemenea interventie, nu neaparat pentru ca am epuizat toate resursele, insa, sunt atat de obosita seara cand ajung acasa, incat numai de abdomene nu mai imi sta capul. Este timpul ata de scurt, iar sarcinile zilnice nu ne iarta, pe noi femeile. Parca ne aflam sub cronometru.
Va multumesc frumos

comentarii utilizatori

acum 15 ani

cat costa o astfel de interventie si cu cine as putea lua legatura?