Liposuctia (abdominala)

Frumusete si intretinere

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

helo sint cornelia grigoruta din australia si as vrea sa va rog sami spuneti pentru mama mea care este in tara cit mar costa o operatie pentruca este foarte grasa are 150 kg si nici nu poate sa faca sport daca puteti sami spuneti daca are vreo sansa dea pierde 40 50 de kg poate va fi mai usor sa se miste si cit costa va multumesc si va doresc toate cele bune

Raspunsuri (7)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

as vrea sa stiu si eu cam cat ar costa o astfel de interventie si clinicile din ardeal, cj, ms, sau bn.

MARUTA109872

acum 15 ani

Buna!
Ma intereseaza si pe mine sa fac liposuctie in zona abdominala si a soldurilor si ma intereseaza costurile acestei proceduri, daca se poate face la Spitalul de urgenta reparatorie....(fostul Steaua) si daca imi poate recomanda cineva un medic tinand cont ca vreau si o operatie de ridicare de sani.
Multumesc!

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am 1 59m si 69 kg,am o problema de acest gen in zona abdomenului,in urma a 2 cezariene,care e costul unei interventii la stat,pt ca la o clinic privata,nu dispun de suma respectiva,care e f mare pt bugetul meu.multumesc

alina192

acum 15 ani

Buna Cornelia,si eu as vrea sa stiu cat ar costa o interventie ,liposuctie, ca si eu sunt grasa, am 125 kg si nu stiu ce sa mai fac cu atata povara.daca afli ceva sa-mi spui si mie te rog.am tinut multe cure dar degeabasi am zis ca numai asta mai poate fii o solutie.te-am pupat.

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Buna sunt livia am 160/80 de la 93kg cu regim hipocalaric dar burta nu a scazut de loc.Ma interwseaza cat costa acesata.

laura

acum 13 ani

buna fetelor ma numesc laura si mie miar placea sa fac o liposutie in jurul abdomenului am 45kg si am un pic de burtice am 156m dupa cum mam documentat eu o liposcutie abdominala costa in jur de 9000-1000 euro

anca

acum 12 ani

am inteles ca este vb intre 1200-1500 de euro