Intrebare

Frumusete si intretinere

Postata de mihaelammm cu 13 ani in urma.

Buna ziua dle. doctor!

Va scriu cu privire la o problema destul de delicata, am mustata foarte deasa, ce pot face sa combat aceasta problema???

Raspunsuri (4)

Carpe Diem

acum 13 ani

O vizita la endocrinolog sa vezi daca n-ai vreo dereglare hormonala sau epilare cu ceara sau definitiva.

Iuli

acum 13 ani

Exact ce a zis kasho, cu SI nu sau intre. :) Vizita la endocrino si apoi epilare.

fabia_tranda11

acum 13 ani

vizita la endocrinolog este foarte importanta...si mama mea a avut problemele astea, i s-au facut investigatii,nu mai tin minte ce tratament i-au dat pt ca a trecut mult timp, dar dupa s-au vazut rezultate.multa sanatate si scces

mihaelammm

acum 13 ani

Va multumesc tuturor, pupici!