Ingrijirea sprancenelor

Frumusete si intretinere Ingrijirea

Postata de Deea2012 cu 10 ani in urma.

Este adevarat ca uleiul de ricin ajuta la cresterea sprancenelor ? La o femeie de 43 de ani mai sunt sanse sa ii cresca sprancenele pentru ai da o alta forma? Vreau sa spun ca acum are sprancenele foarte subtiri si nu are o forma tocmai buna.

Raspunsuri (1)

Lala

acum 10 ani

Deea, uleiul de ricin nu da nici un rezultat. Am fost in situatia ta, am ramas cu niste sprancene f subtiri si pe alocuri lipsa. Cauta un specialist bun in "tatuaj sprancene 3D". Eu am facut tatuaj 3D in Malaezia si arata exceptional de natural si frumos. Nu te duce la oricine pt pret ieftin, cauta neaparat pe cineva bun! Si fa tatuaj temporar (1-3 ani) ca sa poti schimba forma odata cu varsta. Succes!