Ingrijirea corecta a tenului la femeile intre 30 de ani si 40 de ani

Frumusete si intretinere

Postata de GHIURTU cu 15 ani in urma.

Cum trebuie sa-si ingrijeasca tenul o femeie trecuta de 30 de ani ? Ce fel de produse cosmetice trebuie sa foloseasca si cum ? Ce fel de servicii trebuie sa solicite in saloanele de infrumusetare ? Haideti sa vorbim despre asta.

Raspunsuri (2)

GHIURTU

acum 15 ani

Cum trebuie sa-si ingrijeasca tenul o femeie trecuta de 30 de ani ? Ce fel de produse cosmetice trebuie sa foloseasca si cum ? Ce fel de servicii trebuie sa solicite in saloanele de infrumusetare ? Haideti sa vorbim despre asta.

vlad26

acum 15 ani

Eu cred ca un peeling este necesar pentru inceput, neaparat un masaj facial si o masca hidratanta. Iar la 30 spre 40 de ani nu cred ca trebuie sa facem rabat la calitatea produselor. Recomandabil ar fi sa se utilizeze produse bio care sa contina cat ai putini parabeni.