Imi poate cadea parul de la giardia?

Frumusete si intretinere

Postata de Crystyanno cu 11 ani in urma.

A inceput sa-mi cada parul intr-o veselie...m-am dus la medicul de familie si mi-a luat niste probe de sange pt niste analizi care vor veni tocmai miercuri...pana una alta m-am mai informat si eu pe internet si s-ar putea sa am giardia....imi poate cadea parul din aceasta cauza?...si daca da....imi va mai creste vreodata la loc tinand cont ca imi pica cu tot cu radacina din ce-mi dau eu seama..:(( sunt foarte disperat

Raspunsuri (2)

Dr. Mirela Telipan

acum 11 ani

Putin probabil sa va cada de la inf. cu giardia; consultati medicul dermatolog ptr. diagnostic si trat.

Dr Mihai Danut Teodorescu

acum 11 ani

ESTE STRICT NECESAR SA VA CONSULTE UN MEDIC DERMATOLOG DEOARECE CADEREA PARULUI SE MANIFESTA IN FOARTE MULTE BOLI DE PIELE SAU INTERNE.