imi cade parul..

Frumusete si intretinere

Postata de geo02 cu 12 ani in urma.

buna ziua!am 17 ani..si de ceva timp imi cade parul ....poate pt ca il intind foarte des cu placa sau am lipsa de ceva vitamine..nu stiu...
ce ar trebui sa folosesc?prietenele mele folosesc chelstop..o sa de-a rezultate oare?
va multumesc!o seara placuta si astept un raspuns!

Raspunsuri (2)

Dr. Mirela Telipan

acum 12 ani

Buna ziua. Caderea parului are multiple cauze si de aceea si tratamentul se individualizeaza la fiecare pacient. Adresati-va unui dermatolog ,care va efectua si anumite investigatii si va indica trat. potrivit local sau/si sistemic ptr dvs.

mariana iakob

acum 12 ani

spalate numai cu sapun de casa facut la rece si in timp de o luna parul se va acomoda cu el si tu vei castiga din doua puncte de vedere parul nu se va mai unge asa de repede si apoi nu va mai cadea vei vedea repede cum creste par nou si vei avea un par cu luciu si volum usor de coafat!