imi cade parul

Frumusete si intretinere

Postata de A. cu 15 ani in urma.

de la o vreme imi cade foarte mult par in fiecare dimineata cand ma trezesc vad fire de par pe perna,iar cand ma pieptan nu mai spun...Credeti ca e vorba despre lipsa unei vitamine?Astept raspuns

Raspunsuri (1)

Cuculescu Olga

acum 11 ani

Am nascut acum jumare de an in urma da damu de o luna imi cade parul foarte tare ca damu ma tem sa ramin fara par in cap asa ce tare cade paru va rog ajutatima cu ceva.