gerovital h3?????

Frumusete si intretinere

Postata de cristina179112741 cu 15 ani in urma.

spuneti mi si mie gerovitalul h3 sub ce forma se gaseste ...cel impotriva caderii parului...k am luat si eu sub forma de drajeuri insa pe prospect nu scrie k ar avea in compozitie petrol, sau vitamina A

Raspunsuri (3)

cristina179112741

acum 15 ani

spuneti mi si mie gerovitalul h3 sub ce forma se gaseste ...cel impotriva caderii parului...k am luat si eu sub forma de drajeuri insa pe prospect nu scrie k ar avea in compozitie petrol, sau vitamina A

acum 15 ani

Buna Silvia,

Asa cum te-a informat si Dora, tratamentul de par cu petrol de la Gerovital este in sticluta maro.

Normal ca drajeurile nu contin petrol!!
Vrem sa ne tratam, nu sa ne sinucidem :))

Mai exista si o crema de la Viva Natura, tot pe baza de petrol care se gaseste la Plafar. Are aceleasi instructiuni de utilizare ca si lotiunea de la Gerovital. Se gaseste intr-un tub alb de 250 ml si costa pana in 15 lei.
Am auzit numai pareri de bine despre aceasta crema.

Bafta!

Dan rusu

acum 12 ani

Buna, poate sa- mi spună si mie cineva cât costa fiolla de h3 de la Zentiva ?