fermitatea pielii

Frumusete si intretinere

Postata de eszterka cu 12 ani in urma.

Fetelor imi puteti recomanda ceva bun pentru fermitatea pielii de pe burta?

Raspunsuri (2)

alexia

acum 12 ani

impachetari

Marcela

acum 11 ani

La mine a avut efect vizibil (dupa ce incercase multe alte tipuri de creme) crema anticelulitica de la biorigine.ro. Intra foarte usor in piele, in primul rand este bio si o pot folosi pe termen lung fara sa-mi fac probleme si nu in ultimul rand cu putin sport, pielea de pe burta mea este mult mai tonifiata.