epilarea mustatii

Frumusete si intretinere

Postata de 3my cu 13 ani in urma.

mi-am epilat mustata cu benzi.este posibil,ca in timp,sa se innegreasca si sa se ingroase puful de pe fata?

Raspunsuri (4)

Carpe Diem

acum 13 ani

doar daca-l razi

acum 13 ani

Poti folosi si crema daca nu te irita

Cristi

acum 12 ani

Buna. Am o intrebare: daca razi mustata de la varsta o mai mica o sa creasca mai deasa decat daca ai rade-o mai tarziu ? Multumesc

dana

acum 12 ani

dupa un timp nu va mai fi puf, sunt doar fire mici de par, va trebui sa te epilezi mai des (cam la 2 sapt), depinde cat de inestetic este. poti incerca si cu penseta pt fire mai razlete