cura de slabire?

Frumusete si intretinere

Postata de haruko cu 12 ani in urma.

as dori o recomandare in ceea ce priveste un venetual tratament medicamentos pentru a pierde din greutate completatat cu o cura de slabire? ce pastile ar fi recomandate?
Alcachofa da Laon,hyperslim?..
mi-ar putea afecta sanatatea ,intrucat am colon iritabil?

Raspunsuri (4)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

Ar fi bine de știut ca orice preparat ce nu prezintă un prospect privind indicatiile, efectele adverse, avizele de aprobare , ale autorităților de sănătate, poate fi nociv.
ar fi bine de stabilit necesitatea scăderii in greutate, tinand cont de indicele de masa corporală; un regim alimentar echilibrat (3 mese principale ale zilei) va fi asociat cu un regim de exercitat fizice.

Dr Mihai Danut Teodorescu

acum 12 ani

adresati-va unui medic specialist nutritionist.

marcela.pescaru

acum 10 ani

Cum esti dupa un an de zile?Ai gasit rezolvare la kilogramele in plus?As putea eu sa-ti recomand un program destinat sanatatii si scaderii in greutate!

maria3461

acum 10 ani

Pastile de slabit - http://track.buythermacuts.ro/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=746&pid=115&bid=adc***aec Am inceput sa iau Thermacuts acum 2 luni de zile, si am slabit deja 16 kilograme.