cum scap de niste bubite de pe fata?

Frumusete si intretinere

Postata de Sofia.Sofia cu 8 ani in urma.

Acum cateva saptamani am incercat sa scap de cosurile de pe fata cu pasta de dinti. M+am dat 2 zile la rand. Cosurile s-au diminuat, insa in locul lor au aparut multe bubite mici, cu o tenta spre alb. Cum as putea scapa de ele?

Raspunsuri (1)

Dutescu Maria Dermatolog

acum 8 ani

Sofia,pasta de dintI putea sA dea iritatii sau alergii locale.Exista solutia ERYFLUIpe care sa folosesti.Segaseste in farnaci Pentru pete bine sa folosesti o crema neutra ex atoderm.dr Dutescu