Cum pot sa accentuez cresterea barbii ?

Frumusete si intretinere

Postata de MedicMod cu 11 ani in urma.

Cum pot sa accentuez cresterea barbii ? Am 19 ani, ma barbieresc saptamanal, insa firele din barba si cele de pe fata cresc destul de rar si as vrea sa fie mai dese ca sa aiba un aspect placut.

Raspunsuri (10)

cristi

acum 11 ani

ai timp fiule ai doar 19 ani

sadeek

acum 10 ani

frate...deci raman absolut uimit! cresterea barbii a devenit o problema ????!!!! ai vaz ca e in trend si te-ai gandit ca poate gasesti vreo solutie miraculoasa . Baiatule nu cont. barba,patratelele si etc. conteaza sa ai ceva sus, in creier si daca exploatezi cum trebuie acest lucru vei avea tot ce iti doresti...(din care observ femei, fiind preocupat cu look-ul-si nu incerca sa ma aburesti ca nimeni nu se "gateste"pt el...ci pt "a da bine" in fata celorlati)

MedicMod

acum 10 ani

lasa-ma ...ca nu imi trebuie asta pt femei

eueu

acum 10 ani

dragos1212 nu lua in seama astfel de oameni ca sadeek, is sigur ca este complexat de cum arata, si nu face nici un fel de sport sa se intretina, nu sa ai ceva in cap e totul, si pe langa asta daca ai ceva in cap, ar trebui sa te preocupe si infatisarea ta, o minte sanatoasa intotdeauna e intr-un corp sanatos.

Silviu Sivii

acum 9 ani

Salut! Am 16 ani.... si nu am barba deloc...
Astazi: 18 aprilie 2015...ma gandesc la tot felul de metode...

Androi Lucian

acum 8 ani

Va rog sa ma ajutati! Nu am barba deloc..nici păr pe mâini nici pe picioare...m am săturat ca toti copiii sa mi spună spân... Ce sa fac sa mi creasca si mie barba..???

GuestUser

acum 8 ani

Ce fb ai?

Mihai

acum 7 ani

@Androi: Crede-mă, decât să ai blană, mai bine să nu ai deloc. O spun din propria experiență.

Denis

acum 7 ani

Rugaţi-va lui Dumnezeu si Mântuitorului nostru Hristos! Cere-ti si vi se va da!
Barba e specifica in zilele de azi preoţilor si monahilor . Dar sunt si mireni care isi doresc din smerenie nu din mândrie! !!
Eu am 17 ani, cred in Dumnezeu, dar sunt si pacatos si nevrednic de Imparatia Cerurilor. Eu la varsta mea (17 ani ), am barba mai mare si mai deasa decat alti oameni mai invarsta. Barba e si ea un dar de la Dumnezeu. ''Barbat'' vine de la''barba''.
Doamne milueste-ne!

Utilizator21566734797

acum 4 ani

Foloseste uleiuri de barba de calitate, bogate in uleiuri esentiale si vitamine.

Cateva exemple mai jos dar daca faci un research gasesti destule.

adresa_web_filtrata /produs/ulei-de-barba-oil-can-grooming-blue-collar/
adresa_web_filtrata /produs/ulei-de-barba-point-barber-30-ml/
adresa_web_filtrata /produs/ulei-de-barba-schmiere-beard-oil-wild-sweetness/