crestrea in inaltime ?

Frumusete si intretinere

Postata de mayb_e cu 14 ani in urma.

in primul rand am 17 ani ..inaltime cam 1.60 ..mai pot creste in inaltime ??..am incercat cv sport usor..dans..dar vad ..no effect..ce sa fac :(

Raspunsuri (2)

Dr. Dermato

acum 14 ani

Inaltimea este o caracteristica determinata de mai multi factori, printre care cel genetic (zestrea genetica) si factorii alimentari si endocrini.
Cel mai indicat este sa efectuati un consult endocrinologic in acest sens. Mult succces!

sah

acum 14 ani

bascket nu dans!