Crestere ciudata a barbii

Frumusete si intretinere

Postata de Atlas2014 cu 9 ani in urma.

Salut!

Am si eu o problema. Imi creste barba, des si relativ repede. Ideea e ca firele de par din jumatatea dreapta cresc drept, in jos, si putin inainte de mijlocul barbiei incep sa creasca invers cu varfurile orientate in sus. Nu inteleg de ce. Are cineva vreo idee? Probabil e din totdeauna asa, dar abia recent am constientizat.

Raspunsuri (2)

Vanesa1203

acum 9 ani

Depinde cum te barbieresti sau cum dormi noaptea..cu barba este exact ca si cu parul ai vazut cand dormi si staridicat in sus asa e si cu barba

Atlas2014

acum 9 ani

De la somn sigur nu e. Asa sta, indiferent ce-i fac. Si nici de la barbierit nu stiu daca se poate..adica..ce-as putea sa fac ATAT de gresit incat sa se intample asta? :))