cosuri

Frumusete si intretinere

Postata de denysaMara cu 12 ani in urma.

buna. am cosuri si vreau sa scap de ele cat mai repede dar nici un tratament nu a dat un rezultat sau cel putin poate nu mi-am dat yo seama,vrand sa scap de ele cat mai repede poate nu realizez dar tot in ies su nu mai stiu ce sa fac. va rog,va implor ajutati-ma cu drag mary. multumesc din suflet ast raspunsul dvs pe [email protected] sau aici. multumesc

Raspunsuri (9)

TataNicu

acum 12 ani

Ar trebui sa detaliezi putin referitor la tratamentele efectuate, ca poate ti-a scapat ceva esential.

denysaMara

acum 12 ani

nu mai stiu ce sa fac. nu am uitat nimik

Ionut

acum 12 ani

Buna! Poate nu ti ai inceput viata sexuala:)

Marcus37811

acum 10 ani

Pastile pentru acnee -
http://track.derminax.ro/product/Derminax/?uid=2484&sid=748&pid=123&bid=adc***aec

denysaMara

acum 12 ani

spune-mi u daca am uitat ceva esential

lili

acum 12 ani

trebuie sa iei roaccutane (10 mg), cate una /zi in timpul mesei, timp de minim 3 luni de zile (eu asa am scapat - dupa f mult incercari si vizite la dermatologi)

Raluca Voinea

acum 10 ani

Eu am avut o problema asemănătoare, am avut coșuri pe tot corpul aproape.. pe obraji, pe gat, toata fata, pe piept, etc
Am scăpat de coșuri si puncte negre după ce am găsit un doctor foarte bun care mi-a dat un tratament anti-acnee eficient.

Medicul mi-a dat sa îmi cumpăr tratament anti-acnee e pe baza de creme cu 100% ulei pur de arbore de ceai(Tea Tree Oil) de la Thursday Plantation

Pe lângă creme mi-a zis sa schimb săpunul normal cu un săpun organic pe baza de 100% ulei pur de arbore de ceai pentru controlul excesului de sebum si sa mă spăl pe ten si pe corp cu el.

Eu am mai cumparat si ulei 100% pur de arbore de ceai si am pus cateva picaturi in gelul de dus si in sampon.
La mine efectele au inceput sa apara foarte repede, …la inceput cosurile si punctele negre au inceput sa se usuce si apoi treptat au disparut complet.

te pup

Cristina

acum 9 ani

Buna Raluca,
Am incercat si eu aceste produse de care ai zis, aceste creme din ulei 100% pur din arbore de ceai-tea tree de la Thursday Plantation si au dat rezultate foarte bune impotriva cosurilor si punctelor negre.
Mai exact eu am folosit de la ei spuma naturala, lotiune tonica, crema hidratanta si gelul medicinal anti-acnee.
Il multumesc ca ai scris despre ele.

rozi

acum 8 ani

Buna, am 18 ani si de 3 ani ma confrunt cu cosurile.am pe fata , pe spate si de doi ani imi ies pe umar in jos pe intreg bratul la ambele maini.ce sa fac ca sa scap de ele?am incercat multe produse dar nici unul nu a fost folositor, ma puteti ajuta , va rog mult?