cine are timp de un rasp....

Frumusete si intretinere

Postata de mayb_e cu 13 ani in urma.

Cine imi poate spune exact forma feţei mele ,am aici cateva poze
http://www.flickr.com/photos/53442989@N06/4934790568/in/photostream/

Raspunsuri (5)

elena

acum 13 ani

Fata poate fi ovala, rotunda, triunghiulara, patrata, alungita, asimetrica, in inima. Cred ca a ta este alungita sau poate ovala. Vezi pe Google la aceste 2 forme care ti se potriveste mai bine. Cauta pe Google imagini.

raluca

acum 13 ani

Eu zic ca e ovala

hmm

acum 13 ani

la ce-ti foloseste aceasta informatie? vrei sa-ti iei fes pe masura sau faci misto de noi?

sari

acum 13 ani

In prezent fac curs de coafura si invatam sa facem aprecierea fetei dupa care sa facem si tunsoarea sau freza. Tu ai fata ovala, cea mai echilibrata forma, la care nu trebuiesc facute corecturi de catre har stylist.
Dar conteaza ce job ai, ce inaltime, ce greutate , varsta si ceea ce doresti tu.Tunsoaea pe care o ai este ok, iti pune in evidenta fruntea inalta, ochii, trasaturile fetei, si se potriveste si cu varsta pe care o ai.Daca mai doresti sfaturi, cauta-ma, iti voi raspunde.

mayb_e

acum 13 ani

Ms mult pentru raspuns sari