celulita, ce fac?

Frumusete si intretinere

Postata de olga51 cu 13 ani in urma.

din pacate am facut celulita. ce ma sfatuiti in afara de sport? ce mai pot face? ori ma resemnez?

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Masaj si daca ai bani, exista niste aparate care sparg partial celulita insa in primul rand tratamentul este f scump (aprox 150 ron sedinta si trebuie cel putin vreo 10 sedinte) si atentie mare la escrocherii!!! Daca folosesti anticonceptionale, acestea provoaca celulita.

kaona

acum 12 ani

Dieta compusa din fructe si legume. Elimiate prajelile, alcoolul, cafeaua, dulciurile si se rezolva. Din experienta stiu.

angelica

acum 12 ani

este adevaratca relaxin ton este bun??

Maya331

acum 10 ani

Pastile pentru celulita - http://bit.ly/168EnRm