ce sa fac?

Frumusete si intretinere

Postata de ANDRAS110269 cu 14 ani in urma.

am si eu o intrebare?ce sa fac cu parul meu ca se ingrasa foarte repede.am inercat tot feluri de sampoane bazate pe plante dar nu ma-u ajutat.oare sa incerc samponul nizoral?ajutati-ma!

Raspunsuri (4)

emanuela

acum 14 ani

incearca head & shoulders

MIHAELA SCARLAT

acum 14 ani

sunt o tanara disperata..........am incercat posibilul si imposibilul contra caderii parului, dar nimic....tratamente de mii de euro si nimic...imi cade parul foarte rau si este foarte gras, iar toti medicii mi-au spus ca doar o minune ma mai poate salva.........mi-a ramas putin par si nu il pot pastra pentru ca nu gasesc leacul si-mi cade in continuare.....va rog ajutati-ma...va multumesc

va las si adresa [email protected]

tati

acum 14 ani

urgent bea vitamine pentru unghii si contra caderii parului si aplica masti cu ulei de masline,ou,bere,vitamina E si C. Daca deja ai facut asa masti si nu-ti ajuta,ar fi bine sa faci niste analize la hormonii tiroidei si la glanda suprarenala. Si vei gasi motivul.Bafta!

dana

acum 14 ani

alaptez si imi cade foarte mult par multumesc