caruntirea

Frumusete si intretinere

Postata de stefan191 cu 12 ani in urma.

buna am 26 de ani si aproape 65%fire albe ce sa fac sunt baiat

Raspunsuri (1)

Dr. Mirela Telipan

acum 12 ani

Incaruntirea este genetica chiar si cea timpurie si nu aveti cum sa influentati asta. sfatul meu este sa va vopsiti in culoarea dvs naturala, chiar daca sunteti barbat; parul alb la o persoana tinara creeaza un aspect batrinicios, care poate fi corectat in zilele noastre.