caderea parului

Frumusete si intretinere

Postata de deny21kri cu 12 ani in urma.

am nascut acum 4 lunii si a inceput caderea parului,am folosit revalid fiole si placenta seb fiole dar fara nici un rezultat,nu stiu ce sa mai fac va rog sa imi raspundeti daca se poate. Multumesc

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 12 ani

Mergi la un medic endocrinolog, ai o dereglare hormonala.

sorana

acum 12 ani

da-te pe cap cu gaz(petrol),la radacina parului,o sa vezi rezultate,n-o sa-ti mai cada.

lic

acum 12 ani

desigur n-o sa cada , va fi chela...

lavy

acum 12 ani

poti folosi fiole de ginseng ... gasesti in farmacii sau plafare...eu zic k o sa ai rezultate