caderea parului

Frumusete si intretinere

Postata de Anne101199 cu 15 ani in urma.

am 37 de ani si de aproximativ 8 luni imi cade parul.Am fost la dermatologie si mi s-a recomandat ALPECIN.Dupa folosirea acestuia nu a incetat caderea parului dar parca nu mai cadea asa de tare.Acum insa de vreo 2 luni cade foarte tare,radacina fiindu-mi foarte sp***a cred eu!Ajutati-ma cu un sfat!

Raspunsuri (6)

elena56092281

acum 15 ani

EXISTA IN FARMACII FIOLE FABRICATE DE FIRMA BESS DIN ITALIA. ACESTEA SUNT LA CUTII DE 12 FIOLE. PE UNELE SCRIE GINSENG PE ALTELE PLACENTA SEB. CELE CU GINSENG SUNT PENTRU REGENERARE IAR CELE CU PLACENTA PENTRU PAR DETERIORAT, VOPSIT. EU LE-AM FOLOSIT PE CELE CU GINSENG. NU NUMAI CA NU MAI CADE PARUL DAR S-A SI REGENERAT. DIN CAND IN CAND REPET TRATAMENTUL PENTRU INTRETINERE. DUPA FIECARE SPALAT PE CAP MASEZ LA RADACINA PARULUI O FIOLA DE GINSENG. ESTE 3 RON O FIOLA. NU ESTE MULT. IN PLUS, CRED CA SI SAMPONUL FOLOSIT ARE O INFLUENTA. EU FOLOSESC SAMPON ENERGIZANT DERCOS DE LA VICHY, CARE INTARESTE RADACINA PARULUI SI SUNT FOARTE MULTUMITA DE EL. COSTA APROX. 38 RON. IN ACEEASI GAMA EXISTA SI FIOLE PENTRU OPRIREA CADERII PARULUI DAR COSTA APROX. 120 RON. EU NU LE-AM FOLOSIT. LE-AM PREFERAT PE CELE MAI IEFTINE. VA DORESC SUCCES SI REZULTATE RAPIDE! SI INCA CEVA:NU VA GANDITI TOT TIMPUL LA ASTA. PSIHICUL POATE INFLUENTA FOARTE MULT!

marcus3617

acum 10 ani

Pastile pentru caderea parului -
http://track.follixin.ro/product/Follixin/?uid=2484&sid=652&pid=125&bid=adc***aec

Anca353

acum 15 ani

caderea parului poate avea cauze externe dar si interne.Important este ca trat trbuie facut si intern si extern: extern se face cu fiole,sampoane,lotiuni,iar intern cu vitamine.F bune rezultate dau lotiunea CHELSTOP iar intern cu VITAMINE PT PAR SI UNGHII de la Walmark.Orice tratament se face cel putin 3 luni.

raluca

acum 10 ani

incercati samponul plantur 39

gabriela33254

acum 8 ani

Si eu am avut problema asta dar am tratato cu regaine timp de 3 luni si acum nu mai am nici o problema,

Alin

acum 7 ani

Produs cu ulei de argan si urzica
http://r.leadbit.biz/yDRV