Caderea parului

Frumusete si intretinere

Postata de Nicoleta Laura127168 cu 15 ani in urma.

Buna seara!
Am si eu o problema cu...parul,imi cade de fiecare data cand ma spal pe cap.Deja am chelit.Nu stiu ce sa mai cred.Se poate regenera,sa creasaca din nou?
Se poate rezolva ceva?
Sunt putin disperat.
Invatati-ma va rog ce sa fac, ce sa iau,ce ar trebui luat?etc.Nu stiu daca cele prezentate la televizor au vreun efect?!Va rog sa ma scuzati si va multumesc pentru raspuns!
O seara placuta!

Raspunsuri (5)

raluca mihaela2

acum 15 ani

Pentru prevenirea caderii parului folositi coaja de kiwi.Frecati parul cu coaja de kiwi(partea umeda)pina se uda bine parul si lasati pina se usuca parul.O sa vedeti ca parul devine tare ,mai tare decit fixativul.Dupa citeva sedinte numai cade deloc parul.

raluca mihaela2

acum 15 ani

Pentru prevenirea caderii parului folositi coaja de kiwi.Frecati parul cu coaja de kiwi(partea umeda)pina se uda bine parul si lasati pina se usuca parul.O sa vedeti ca parul devine tare ,mai tare decit fixativul.Dupa citeva sedinte numai cade deloc parul.

alina catalina128429

acum 15 ani

Este interesanta chestia cu KIWi,aici sunt mai multe aspectepentra asta ar trebui sa putem vorbi,iar cu produsele prezentate la tv.....,doar atat.

alina catalina128429

acum 15 ani

Scuze pentru greseli,nu stiu daca si la voi se intampla sau numai la mine,dar nu in tot deauna ceea ce scriu se si inregistreaza,si asta doar aici pe sf.medicului.

nicole65

acum 14 ani

eu folosesc produsul CHELSTOP si lotiunea si samponul de la Hofigal,IN CAZUL MEU A MERS, IMI CAZUSE MULT PAR, ACUM E TOTUL IN REGULA,IL RECOMAnd tuturor ,e pe baza de plante