caderea parului cauze...????

Frumusete si intretinere

Postata de marian197 cu 16 ani in urma.

am un prieten..care are o problema cu parul,nu-i creste deloc are 21 de ani,si acum cativa ani cand parinti lui s-au despartit a fost foarte suparat,stresat,socat,de atunci a inceput totul..acum incerca diferite tratamente.Stie cineva ceva in legatura cu acesta problema?

Raspunsuri (3)

marian197

acum 16 ani

am un prieten..care are o problema cu parul,nu-i creste deloc are 21 de ani,si acum cativa ani cand parinti lui s-au despartit a fost foarte suparat,stresat,socat,de atunci a inceput totul..acum incerca diferite tratamente.Stie cineva ceva in legatura cu acesta problema?

CRISTY

acum 14 ani

da exista o solutie chiar cea mai buna in prezent dar are si reacti advarse..pe scurt medicamentul miracuilos care este cel mai bune se numeste PROPECIA este un produs american (niste pastilute) reactia adversa este ca va scadea libidoul ,potenta si erectia precum si cantitatea spermatica comparativ cu felul cum era mai inainte...dar daca esti tinar este ok peste un timp vor disparea aceste lucruri si vei reveni la normal de mentionat ca mai trebuie sa maifoloseasca in acelasi timp inca un produs care se foloseste extern pe par se numeste MINOXIDIL concentratia cea mai mare si este cam 700 de mi ,folosite impreuna aceste soluti practic fac minuni ,spun asta pt ca si eu am avut pb de genul asta si stiu ff bine ,inca o chestie daca nu gaseste PROPECIA sau i se pare ff scump poate folosii in locul ei PROSCAR care este practic acelasi lucru dar intrun dozaj mai mare cu o alta denumire si se foloseste im problemele de prostat la barbatii virstnici ...sau! mai exista o chesti inlocuitoare insa atentie! asta este de doua ori mai puternica decit ceea ce am prezentat anterior la fel si reactile adverse si se numeste AVODARD...mai trebuie sa sti ca un tratament trebuiesa tina macar 3-4 luni dupa care pauza iar parul va regenera foaret bogat si va tine cam 2-3 ani dupa care trebuie reluata treaba ,iar medicamentele spuse de mine se vor lua exact asa cum scrie in prospect....succes!

marcus92365

acum 10 ani

Pastile pentru caderea parului -
http://track.follixin.ro/product/Follixin/?uid=2484&sid=652&pid=125&bid=adc***aec