Cabinet Caderea Parului

Frumusete si intretinere

Postata de Florina91125625 cu 15 ani in urma.

Buna Ziua!
As vrea sa fac niste analize la un cabinet specializat in caderea parului. Adica nu la Dermatolog. La un Cabinet axat numai pe caderea parului pentru ca probabil au mai multe optiuni pentru analiza s.a.m.d. In familie nu a mai avut nimeni probleme de asemenea gen. Va rog frumos sa imi spuneti asemenea cabinete in Bucuresti. Va Multumesc!

Raspunsuri (2)

acum 15 ani

tratamente cu gaz ai incercat?

acum 15 ani

Buna,

In zona de Clinici medicale gasesti o lista cu clinicile/cabinetele de dermato din Bucuresti.

Apreciez faptul ca doresti sa consulti un dermatolog in acest sens.

Iti recomand Clinica Polisnao:
LOCALITATE:
Bucuresti
ADRESA:
Strada Cuza Voda nr. 53, sector 4
TELEFON:
FAX:

Polisano se gaseste si in zona Mall Plaza.

Sunt super ok si au medici buni.

Numai bine!