buna

Frumusete si intretinere

Postata de fetitzacuminte cu 12 ani in urma.

buna..am o curiozitate ..am 20 de anii si toti spun ca arat de 15..eu de inaltime sunt mica 1.55 dar problmea mea este ca din clasa a 8a nu- m-am schimbat deloc ca infatisare .merg undeva cu viitorul meu sot toti se uita oarecum ciudat pt ca nu le dau impresia de a avea 20 de ani..iar el find un baiat de 24 de ani...cu o fata care arata de 15...e putin jenant sa fi privit tot timpul ca un copil .va rog ati putea sa ma ajutati cu un sfta ce as putea face sa par putin mai matura..multumesc:*

Raspunsuri (4)

Bogdan

acum 12 ani

Buna; cred ca ar trebui sa fi bucuroasa ca arati mai tanara:) nu ai de ce sa-ti faci grij; atata timp cat tu te simnti bine in pielea ta:)... si eu am 21 de ani si multa lume imi spune ca am 16 17.. dar asta nu conteaza. conteaza cum te simnti tu. parerea mea ca iti faci prea multe grijii... ramai asa cum esti si gandestete ca esti o persoana speciala ca inca nu arati mai matura... nu conteaza cum arati conteaza cum gandesti!!

ps: imi merge tastatura foarte greu scuze ca nu am scris gramatical.
Succes; pupici!

adriana

acum 12 ani

buna !!!poate nu e un loc potrivit si chiar nu vreau sa o supar pe fetitzacuminte dar as vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva daca e cineva care ma poate ajuta ca am o problema mi-ar face mare placere sa primesc niste sfaturi in ce situatie sunt mi-ar prinde chiar bine...astept un raspuns de la cineva care ar vrea sa imi de sfaturi

snickeritza

acum 12 ani

fetitacuminte....bucura-te de tine.imagineaza-ti ca la 40 de ani o sa arati ca de 30 si asta cred ca e grozav.ai grija de tine in primul rand...apoi prin imbracaminte mai serioasa poti sa creezi iluzia ca esti mai matura.nu recurge la machiaje,tunsori stridente,extreme.
povesteste adriana..

Dr Mihai Danut Teodorescu

acum 12 ani

s-ar putea sa fie o situatie normala deoarece multe persoane sanatoase pot arata de varsta mai tanara sau mai inaintata fata de varsta reala, insa este bine sa va consulte un medic endocrinolog deoarece numai el va poate da un raspuns cert.