buna seara

Frumusete si intretinere

Postata de Lelush cu 11 ani in urma.

spuneti-mi si mie niste remedii naturiste pt pistrui..va rog :)

Raspunsuri (3)

Naturopat Claudia

acum 11 ani

Incercati cu ulei de scortisoara sau cuisoare... presat la rece.

Grisham

acum 11 ani

www.mediculmeu.com/sanatatea-familiei/pielea/tratarea-afectiunilor-pielii-cu-plante-si-derivate-ale-lor/pistrui-pete-pigmentare.php
www.prieteni.ro/tentatii/articole/articol-Lamaia_face_minuni_pentru_piele_si_par-0-325.html

butnaru gabriela

acum 11 ani

pentru pistrui va recomand un program nutritional , un tratament de durata , alcatuit din 2 produse Wheat Germ Oil si vitamina E , si cel de al doilea Sustained release vitamin C , cu eliberare controlata timp de 8 ore. Aceste produse se pot achizitiona prin inscriere ca si client permanent de la G.N.L.D. intern , cu sediul in Bucuresti , str , sfantul elefterie nr,23 unde utilizati codul meu de sponsor 608868 Butnaru Gabriela AF. veti obtine reducere 25 % prin inscriere , Trebuie neaparat mentionat codul de sponsorizare, cautati pe internet datele telefon si email pentru compania GNLD pentru ca eu sunt in Suedia acum, Tratamentul este foarte bun si veti avea rezultate si pe alte planuri ,sunt capsule garantate de doctori in nutritie pe plan mondial . Wheat Germ Oil si vit,E de exemplu , este realizat de doctor Fred Hooper , cu care am avut onoarea sa particip la seminarii de ale acestui eminent om de stiinta la Bucuresti dar si in Stockholm ,de curand pe 7 ianuarie 2013. cu stima, multa sanatate , puteti folosi la fel de mult si cu marre incredere si produsul Carotenoid Complex care este un produs de excelenta cu marca inregistrata si brevetat in Anglia. are meritul de a interveni ca si antibiotic natural in organism, o singura capsule are o putere fantastica, Cate 3 capsule, din 3 in 3 ore, poate trata si indeparta si o infectie ,de aceea este supranumit antibiotic natural, este cel mai bun antioxidant natural, ac***a 16 elemente diferite intr o capsula. alte relatii va voi da pe email [email protected] sau telefonic 0046 728 634945 ,Gabriela Butnaru . produsele GNLD sunt cotate cu puncte , in Tara transportul este gratuit la cumparatura mai mare de 100 puncte si daca va aflati in Bucuresti nu mai intervine aceasta cheltuiala , mergeti la sediu GNLD direct in sector 5 , si cumparati produsele cu reducere pe baza codului de sponsor 608868