bataturi

Frumusete si intretinere

Postata de ionel107 cu 16 ani in urma.

stie cineva daca se pot opera cu ajutorul laserului si daca da unde?

Raspunsuri (1)

Dr. Marius Uscatu

acum 11 ani

Buna seara!
Indepartarea bataturilor plantare este o contradictie logica: batatura este doar un fenomen miraculos, prin care pielea se protejeaza de o agresiune, si anume conflictul unei proeminente a piciorului cu solul sau cu incaltamintea.
Puteti citi informatii suplimentare si pe site-ul
http://medlive.hotnews.ro/bataturile-plantare-nu-se-trateaza-la-cosmetician-sau-dermatolog-si-nu-se-indeparteaza-chirurgical.html
Cu stima,
Marius Uscatu
Chirurg Ante-picior
www.chirurgiapiciorului.ro