Arsura

Frumusete si intretinere

Postata de vVviolet cu 13 ani in urma.

Buna ziua!

Am si eu o intrebare.M-am epilat la subrat cu ceara si m-am ars,cu toate ca nu mi-am dat seama pe moment.Am zona rosie si ma cam ustura.Mi-am dat cu spirt sa nu mi se infecteze,am incercat si cu ceai de musetel si cu miere.Puteti sa-mi dati un sfat ,ce as putea sa fac sa scap de durere si cam in cat timp mi-ar trece?! Multumesc

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Cumpara repede de la farmacie Panthenol, este o spuma pt arsuri. Eu folosesc intotdeauna daca ma ard.