Alunite

Frumusete si intretinere

Postata de adinanicoara cu 12 ani in urma.

Am fata plina de alunite si pistrui si as vrea sa scap de ele. Am nevoie de sfaturi specializate.Cine ma poate ajuta sa ma contacteze pentru ai trimite eventual si niste poze

Raspunsuri (1)

Dr Mihai Danut Teodorescu

acum 12 ani

pistruii au un tratament total diferit de cel al alunitelor; pe de alta parte termenul pop**ar de poate avea numeroase semnificatii diagnostice exprimate prin termeni medicali diferiti si cu tratamente diferite; este important de stiut varsta dvs. si de cat timp au aparut aceste 2 categorii; prin urmare este mai bine sa fiti consultata de un medic dermatolog cu experienta deoarece simpla fotografie este insuficienta.