ajutati-ma

Frumusete si intretinere

Postata de andrutzy cu 14 ani in urma.

cum pot scapa de pistrui va rog sami ziceti si mie daca exista vreo metoda de a scapa de ei.

Raspunsuri (6)

NICOLETA

acum 14 ani

incearca cu zeama de lamaie sau cauta pe net ,la metode naturiste ptr indepartarea pistruilor

Alexa

acum 14 ani

-2 linguri zeama de lamaie,250g drojdie se amesteca pana se omogenizeaza si se aplica pe fata 20 de min dupa care se clateste cu apa calda
-2 linguri branza de vaci,1 linguri de miere de albine si o lingurita zeama de lamaie se amesteca pana se omogenizeaza se lasa 15 min pe fata dupa care se clateste u apa calda
Creme de la farmacie:
-Gerocossen Crema contra petelor cu miere si ceai verde costa 14 lei ( 140.000 lei vechi)
-Crema cu papadie si lamaie de la Farmec 9 lei ( 90.000 lei vechi)
Cu ajutorul lor am reusit sa scap de pistrui in proportie de 80% :)

PS:Ptr prevenirea pistruilor folosete o crema cu protectie solara.
In speranta ca ti-am putut fi de ajutor. Bafta!
[email protected]

Mary

acum 11 ani

As vrea si eu nespus de mult sa scap de pistrui, doar ca nustiu cum....

natalia

acum 10 ani

este o crema :FARMEC-PENTRU PETE SI PISTRUI....DACA DORESTI ITI POT FACE O COMANDA LA DOAR 100 DE LEI 060733601

cristina

acum 9 ani

unde pot sa procur aceasta crema? am foarte si foarte multi pistrui shhi ma irita nespus

Tomsa Gabriela

acum 7 ani

Dar ceva natural?