Acnee

Frumusete si intretinere

Postata de Lehner Denisa cu 8 ani in urma.

Buna ziua ! As dori si eu, daca se poate sa imi recomandati un tratament bun pentru acnee deoarece de la un timp am inceput sa am fata plina de acee, din cauza pubertati. As vrea de preferat sa fie ceva puternic care sa isi faca efectul repede. Multumesc anticipat !

Raspunsuri (3)

mary321

acum 8 ani

buna, pentru acneea pe care o ai este recomandat sa mergi sa-ti o crema de la plafar.

elena danci

acum 8 ani

Buna! Si eu am avut aceeasi problema ca si tine pana acum un an si am incercat toate tratamentele posibile. Inclusiv o crema pe baza de sulf, dar fara niciun rezultat. O prietena de-a mamei mele este doctorita si mi-a recomandat un medic estetician foarte bun, pe dr. Calin Dobos si am fost la fel pentru un peeling cu laser. Dupa cateva saptamani tenul meu era perfect curat! Este o metoda foarte buna daca vrei sa scapi de cosuri si de semnele lasate de aceasta!

MembruMobileApp1482767340

acum 7 ani

Eu as merge pe ceva la delicat care sa nu imi irite tenul, nu ceva puternic. E posibil sa te bucuri acuma cu un tratament puternic dar sa suferi apoi toata viata de la efectele secundare. Legat de acnee, am avut si eu si am folosit mai multe produse de pe ***care m-au ajutat sa ma vindec. Recomand cu incredere. Numai bine