Picior in gips ?

Fractura

Postata de Utilizator11560956878 cu 4 ani in urma.

Saramana , ieri pe 18 iunie mi sa dis piciorul intr.o parte si am cazut si am fost la spital in braila , mi.a facut radiografie si mi.a pus piciorul in gips pentru 2 saptamani , am 14 ani si numai il suport , am cateva kg in plus si imi este greu sa ma deplasez cu carjele , doar la doctori daca doresc le dau fotografie cu radiografia , vas spune ce ar scrie si pe foaie dar nu prea imi dau seama scrie negatitu osos traumatic ... va rog spuneti.mi si parerea d.voastra , intrebarea este cum pot scapa mai repede de gips ?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna! Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat iti recomandam sa te consulti cu medicul.