Ce sa fac?

Fractura

Postata de MembruMobileApp1517336429 cu 6 ani in urma.

Am 14 ani si la varsta de 10 ani mi am rupt mana. Am stat cateva săptămâni cu ea in ghips si apoi cu o zi înainte sa o scot am cazut. Medicul a zis ca sunt la un pas de operație dar ca nu este cazul. Am mai stat cu ea in ghips cateva săptămâni apoi mi au scos-o. Nu am facut niciun tratament de recuperare sau ceva de genul si de câțiva ani durerile in acea zona persista. Părinții imi spun ca este din cauza vremii si ca trebuie sa stau liniștit. Numai ca eu as vrea niște explicații in plus.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-membrului-superior/fracturile-membrului-superior_6378