Hemoroizi sau fisura anala?

Fisura anala si fistula Hemoroizi

Postata de MembruMobileApp1481130296 cu 6 ani in urma.

Buna ziua, am 18 ani si acum un an eu si prietenul meu am avut primul contact sexual anal. Din cauza neatentiei penisul lui a intrat mult prea repede in anus provocandu-mi dureri uriase asa ca ne-am oprit. De atunci , de fiecare data cand defechez am dureri mari si de 3 ori am avut sangerari ca o pata foarte mica pe hartia igienica. Durerea incepe in momentul defecarii si se incheie abia dupa cateva ore de la defecare iar sangerari nu mai am. Nu am nicio umflatura care sa indice prezenta hemoroizilor dar ma doare sfincterul si am si mancarimi daca nu merg sa ma spal imediat. Ce ar putea fi?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: adresa_web_filtrata /Hemoroizii-si-fisura-anala/fisura-anala-cauze-simptome-tratament_10482