Fisura anala se vindeca singura?

Fisura anala si fistula

Postata de MembruMobileApp150330210427381 cu 6 ani in urma.

Buna ziua , acum o luna am avut pentru prima oara un contact anal cu prietenul meu . Totul a fost scurt , cand m-a penetrat am simtit o durere foarte mare si ne-am oprit . A doua zi am observat ca am o mica taietura a anusului durerea a fost doar pentru cateva ore cand stateam in sezut. Nu am avut sangerari sau dureri la defecatie . In schimb mi-a ramas o bucata foarte mica de tegument in afara . “ Fisura” a disparut in maximum o saptamana . Intrebarea mea este daca ar trebui sa mai consult un medic sau daca imi puteti recomanda ceva pentru aceasta problema

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/hemoroizi-sau-fisuri-anale_10567