Fisura anala bebelusa 3 luni?

Fisura anala si fistula

Postata de Andreea cu 2 ani in urma.

Buna.Am o fetita de 3 luni.de 3 sapt are o fisura mica langa anus.intre anus si vagin.Am fist la chirurgie,..ne,a dat trarament antibiotic cefaclor 7 zile,comprese rivanol si crema galbenele...dar e tot acolo.ce ar trebui sa mai fac?in cat timp se vinddca??

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/fisura-anala_965