De ce curge un lichid verde dupa operatia de abces perianal?

Fisura anala si fistula

Postata de Utilizator11555671442 cu 4 ani in urma.

Buna ziua.Am o luna de cand m-am operat de abces perianal,operatia nu s-a inchis pana in acest moment si o tin tot timpul cu pansamnet si betadina.Problema este ca gasesc pe pansamnet un lichid verde tot timpul cateodata mai mult iar cateodata mai putin fara sange,am ramas si cu un nodul in interiorul anusului care este putin jenant.
Ac***a in vedere situatia actuala nu am unde sa ma duc pentru un consult si imi este frica sa nu se agraveze situatia.
Imi puteti da un sfat ,este grav ce v-am spus?
Va multumesc.

Raspunsuri (1)

Octavian

acum 9 luni

Lasă-mi numărul tău să vorbim