Cum procedez dacă în urma sexului anal am sângerări persistente ?

Fisura anala si fistula

Postata de Utilizator11606166192 cu 3 ani in urma.

Am o problema. Acum o perioada lungă de timp am făcut sex anal și a doua zi timp de 3 zile am avut parte de sângerare abundenta, respectiv acum 2 ani de zile. In momentul de fata am senzații de constipație sângerări discrete și mâncărimi la nivelul rectului. Ce pot face și ce afecțiune as putea avea? De menționat este ca sunt băiat și sunt gay și îmi este teama sa nu am o boala.

Raspunsuri (1)

Utilizator21606311274

acum 3 ani

Iti recomand sa consulti un doctor. Poti incepe cu medicina interna. Poti avea hemoragie interna iar mancarimile pot fi atribuite unei boli cu transmitere sexuala. Fara sa iti fie rusine medicii sunt acolo sa te ajute, ramane doar sa le ceri ajutorul. Exista tratament si cu cat mai repede identifici motivul cu atat reduci sansele unei complicatii.