Cum pot vindeca o fisura anală de cateva luni?

Fisura anala si fistula

Postata de Utilizator11554934563 cu 5 ani in urma.

Am o fisura anala de aproximativ jumătate de an. Imi sangereaza cam o data la 1 luna sau doua luni atunci cand am scaun mai tare. Imi puteti da niste sfaturi cum as putea scapa de ea nechirurcival?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Hemoroizii-si-fisura-anala/fisura-anala_965