Analize?

Ficatul gras

Postata de cu 2 ani in urma.

Bună ziua
Ce înseamnă dacă valoarea calciului seric este 10,80.Lipide totale 932,19.Colesterol 321,34.Bilirubina 1,46.
Timp quik 9,9.Activitate protrombina 127,8.
In buletinul de analize am la opinii și interpretari: ser icteric. Care ar fi semnificația și ce ar trebui făcut?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/interpretor-analize