Am ceva probleme?

Ficatul gras

Postata de Ioana cu un an in urma.

Bună ziua simt ca stomacul îmi borboroseste continuu și parca erupe este foarte umflat și îmi vine greata, nu pot manca nimic, îmi vine lesin ce pot face

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes:
https://sfatulmedicului.ro/Boli-intestinale/zgomotele-produse-de-stomac_9124

PeterNovak

acum 11 luni

Bună ziua, cum ai rezolvat problema ta? Am simptome similare