AdAdeverinta munca?

Febra

Postata de MembruMobileApp150330210428379 cu 6 ani in urma.

Buna ziua!
Azi nu am fost la munca pt ca m am trezit cu febra si sefa m a sunat si mi a zis sa aduc o hartie.
Am fost la doctorul de familie dar era inchis cabinetul,normal azi era de dupa amiaza pana la 5 si este vineri ce sa fac?? Imi trebuie o hartie ceva

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp150330210428379

acum 6 ani

Mai este un doctor care imi poate da o astfel de adeverinta?